Вчера Манчестър Сити постигна важна победа с 2:1 при обрата срещу Саутхемптън в домакинството си от 11-я кръг на английската Висша лига.

Мачът обаче бе изключително напрегнат, а двамата мениджъри на отборите също допринесоха за това. За какво става въпрос? При резултат 0:1, в 60-ата минута наставникът на "светците" - Ралф Хазенхютл показа, че далеч не е такъв светец, когато целенасочено задържа топката в момент, когато тя бе излязла от игра и по този начин забави играта. Съдбата обаче понякога е жестока и точно това изпита на гърба си австриецът по-късно през второто полувреме.

След като шампионите вече обърнаха резултата в своя полза след попадения на Серхио Агуеро и Кайл Уокър, каталунският специалист грабна топката преди изпълнението на един тъч и демонстративно с чиста проба ирония понечи да я връчи на Хазенхютл, който бе в близост до него.

Какъв е изводът от цялата ситуация? Ако искаш феърплей, първо ти покажи такъв.