Отборът на Суонси бе на крачка от постигането на голяма сензация в турнира за Купата на Футболната асоциация в Англия.

„Лебедите” се намират в долната половина на класирането в Чемпиъншип, но озориха много сериозно шампиона Манчестър Сити на стадион „Либърти” в Уелс.

В крайна сметка възпитаниците на Пеп Гуардиола стигнаха до крайния успех и подпечатаха визите си за полуфиналите в турнира след победа с 3:2. След 45 минути игра обаче, „гражданите” губеха с 0:2 и трябваше да правят знаменит обрат.

Победният гол за гостите дойде минута преди края на редовното време, но бе от явна засада.

Какво се обърка за Сити през първото полувреме и как „гражданите” успяха да коригират нередностите в играта си през втората част, може да видите в анализа в прикаченото видео!