Легендарният мениджър на Манчестър Юнайтед Сър Алекс Фъргюсън посети френския Пари Сен Жармен преди реванша в Шампионската лига на отбора срещу Манчестър Сити във вторник вечер.

Шампионът на Франция е в Манчестър за големия си мач на „Етихад” и е отседнал в емблематичния за града хотел „Лаури”. Фъргюсън, който е най-успешният мениджър в историята на градския съперник на Сити – Ман Юнайтед, се появи в хотела с брандирана маска на лицето с логото на „червените дяволи” във вторник сутрин.

Поради протоколите за коронавирус се смята, че хотел Лаури е изцяло окупиран от играчи и служители на парижани.

Все пак шотландецът бе заснет да минава покрай клубния автобус на французите и да влиза във фоайето на хотела. По-късно пък се снима с президента на ПСЖ – Насер Ал-Келайфи.

Според Ричард Фей от Manchester Evening News, 79-годишният Фъргюсън е прекарал приблизително час и 20 минути вътре.

Ман Сити спечели първия мач на „Парк де Пренс” след обрат с 2:1 след голове през втората част на Кевин Де Бройне и Риад Марез. Победителят от този дуел ще играе на финала в Истанбул на 29-и май срещу продължилия между Челси и Реал Мадрид.