Защитникът на Манчестър Сити - Джон Стоунс, който вкара гола при равенството 1:1 с Ливърпул, призна превъзходството на съперника през втората част на мача на "Анфийлд".

„Създадохме доста положения в началото на мача и ако ги бяхме използвали, можехме да поведем с два или три гола.  Знаем какво ни очаква и може би затова в съблекалнята се чувстваме малко потиснати. Дойдохме да победим, но това е доста трудно на този стадион.

Мисля, че домакините бяха по-добри от нас през второто полувреме и това донякъде изравни нещата. Всеки мач за нас е финал. Така се отнасяме към всяка среща. Трябва да продължим, да вземем положителното от този мач и да очакваме с нетърпение следващия мач“, каза Джон Стоунс пред Sky Sports.